Zapewniamy naszym Klientom pełny zakres usług, dlatego w naszym Klubie znajdziecie nie tylko szatnie (osobno damską i męską) z zamykanymi szafkami, ale również prysznice, suszarki do włosów, ręczniki kąpielowe, lub mniejsze do wykorzystania na siłowni, szlafroki oraz inne artykuły higieniczne pierwszej potrzeby. Wszystko, co jest potrzebne, aby wpaść do nas rano, a potem spokojnie pojechać do pracy, lub odświeżyć się przed wieczornym spotkaniem. A jeśli macie dłuższą chwilę na odpoczynek to możecie również skorzystać z sauny suchej z wiadrem bosmańskim wypełnionym lodowatą wodą.

Karnety są rozliczane w okres miesięcznych. Niestety nie ma możliwości przeniesienia niewykorzystanych wejść na kolejny okres rozliczeniowy.

Oczywiście, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Klubu, do sprawdzenia zajęć. Każdy nowy klient może wejść jednorazowo na zajęcia grupowe i sprawdzić jak są prowadzone, jak wyglądają szatnie i jaki standard usługi zapewniamy. Prosimy jedynie o zarejestrowanie się w systemie.

Karnet mogą zawieszać klienci, którzy są z nami co najmniej 3 miesiące, po tym czasie istnieje możliwość zawieszania karnetu na okres 7 dni raz na 2 miesiące.

Bardzo się cieszymy, jeśli nasi Klubowicze polecają nas swoim znajomym i mamy możliwość pokazania im naszych możliwości. Na zaproszenie Klubowicza można wejść jednorazowo do klubu na siłownię i na zajęcia grupowe. Wystarczy gdy Klubowicz poprosi na recepcji o karnet zaproszenia, wypisze go i podaruje znajomemu. Może również oczywiście przyjść wspólnie ze znajomym i wprowadzić go osobiście do Klubu.

Na 550 m² posiadamy zakład rehabilitacji, siłownię zaopatrzoną w najnowszej generacji urządzenia marki MATRIX i akcesoria ESCAPE oraz lustrzaną sale do treningów grupowych.

Powierzchnia fitness dzieli się na kilka stref:

-> strefę cardio – bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne

-> strefę wolnych ciężarów

-> strefę maszyn – do ćwiczeń siłowych

-> strefę do treningu fukcjonalnego –wyposażoną w sprzęt do treningu cross lub funkcjonalnego (Oktagon, core-bagi, wroski bułgarskie, piłki, piłki lekarskie, multi box)

Specjalizujemy się w zajęciach wytrzymałościowych, siłowych oraz core.

Zajęcia wytrzymałościowe (cardio): indor cycling, magic bar (siłowo-wytrzymałościowy)

Zajęcia siłowe: płaski brzuch, trening funkcjonalny, pole dance, magic bar (siłowo-wytrzymałościowy)

Zajęcia core: pilates, stretching, zdrowy kręgosłup