Absolwent i wieloletnie pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Rehabilitacji w AWF Warszawa w latach 2002-2018. Tytuł naukowy doktora uzyskała w roku 2017 – praca na temat wydolności beztlenowej osób z niepełnosprawnością intelektualną. Fizjoterapeuta specjalizujący się w leczeniu schorzeń ortopedycznych – stawów obwodowych oraz kręgosłupa. W pracy wykorzystuje różne metody terapii m.in. Mc Kenzie, terapie powięziową, terapie manualną.

Autor szkoleń oraz programów fitness. Instruktor fitness od 1998 roku.

Specjalizuje się w treningach prozdrowotnych tj. siłowo-wytrzymałościowe, stretching, pilates.

Wiceprezes Fundacji Piąty Element zajmującej się organizacją zajęć sportowo-rekreacyjnych osób z różnymi dysfunkcjami.

Koordynator wielu programów Olimpiad Specjalnych Polska. Między innymi koordynator programu Młodych Sportowców (2017-2019), Programu BądźFIT (2017-2019). Koordynator Letnich Igrzysk Specjalnych w Warszawie w 2010 r. Współorganizator konferencji szkoleniowych w Polsce. Specjalista w dziedzinie sportu osób z niepełnosprawnością – prowadzeniu treningów i rehabilitacji z osobami na wózkach.

Wieloletni klasyfikator narodowy w koszykówce oraz fizjoterapeuta w warsztatach terapii zajęciowej.

Praca z człowiekiem to jej pasja!

Jej motto to: „ primum non nocere” – po pierwsze nie szkodzić

Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, gotowa na nowe wyzwania czeka w naszym klubie.

uu

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń UGUL przeznaczona jest do wykonywania ćwiczeń samowspomaganych, czynnych w odciążeniu, w odciążeniu z oporem, ćwiczeń czynnych z oporem z zastosowaniem systemów bloczkowo-ciężarkowych.
Kabina umożliwia szczególne zastosowanie w usprawnianiu leczniczym schorzeń ortopedycznych, reumatologicznych i neurologicznych.
Ćwiczenia w podwieszeniu – 25 zł (20 minut)