Magdalena

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu uszkodzeń i chorób narządu ruchu. Od 2006 roku związana zarówno z przychodniami medycznymi, jak również ze Szpitalami Wojewódzkimi. Uczestniczy w wielu konferencjach medycznych i szkoleniach dla lekarzy i fizjoterapeutów aby podnosić swoje kwalifikacje. Podczas pracy zawodowej brała udział w aktywizacji młodszych pokoleń stąd obejmowała opiekę dydaktyczną nad studentami studiów z Fizjoterapii I ,II roku.

Terapeutka posiada szkolenia w leczeniu zespołów bólowych  kręgosłupa i stawów obwodowych metodami  PNF, PNF w leczeniu bólów kręgosłupa oraz terapia McKenzie. Po ponad 3 latach nauki  pod kierownictwem dr n. med Artura Biela, uzyskała tytuł Certyfikowanego Terapeuty Metody Ortopedycznej wg. Cyriax’ a. Terapie uzupełniła certyfikatem VCC z masażu głębokich tkanek miękkich połączony z terapia punktów spustowych.

Maj 2, 2018