Paulina

Moja przygodna z kulturystyką zaczęła się bardzo niewinie. Sceptycznie podchodziłam do przysłowiowego „pakowania”, dlatego częściej uczęszczałam na zajęcia zorganizowane, niż ćwiczyłam na samej siłowni. Z czasem to się jednak zmieniło, bo polubiłam się z maszynami i ciężarami. Mój wrodzony upór sprawił, że trenowałam zawzięcie, a widoczne z miesiąca na miesiąc efekty jeszcze bardziej motywowały mnie do pracy. Któregoś dnia zobaczyłam w Internecie zawodniczki bikini fitness i obiecałam sobie, że też kiedyś wystąpię. Jak postanowiłam, tak zrobiłam. Zaczęłam konsekwentnie realizować swój plan. Pierwszy przystanek był w lutym 2019 roku, czyli całkiem niedawno — Debiuty i IV miejsce. Dobrze i niedobrze zarazem, ale ja się przecież nigdy nie poddaję! Jak ta mróweczka pracowałam dalej, a ten sezon był dla mnie spełnieniem marzeń — polubiłam się z podium:

🥉Mistrzostwa Świata Mr Universe WPF
🥇Puchar Polski NABBA/WFF oraz WBBF WFF
🥉Puchar Polski IBFF i WPF.

Dostałam również kwalifikacje na zawody międzynarodowe — Mistrzostwa Świata federacji WPF Poland & IBFF Poland. Udało mi się wywalczyć 3 miejsce, ale najważniejsze jest dla mnie to, że będę mogła reprezentować na tak ważnych zawodach mój kraj, moje miasto!

Prywatnie jestem nieogarnięta. Ale tylko pozornie, bo prawda jest taka, że ZAWSZE mam wszystko w 100% zaplanowane i zorganizowane. Chyba mogę się nazwać „sportowcem po godzinach”, a ponieważ sport od najmłodszych lat uczył mnie dyscypliny, nie widzę dla siebie innej alternatywy. Muszę rozplanować, co, kiedy, o której i gdzie, ale lubię to! Zapraszam do mnie na treningi personalne oraz zajęcia grupowe 🙂

Kwiecień 3, 2020