Staramy się naszym klientom zaproponować zajęcia w małych grupach, indywidualne podejście trenerów i wysoką jakość usług. Aby zapewnić dostępność do zajęć naszym stałym klubowiczom oraz  komfortowe warunki podczas treningów zdecydowaliśmy się na chwilę obecną nie podejmować współpracy z Benefit Systems i nie honorować kart Multisport.

Zapewniamy naszym Klientom pełny zakres usług, dlatego w naszym Klubie znajdziecie nie tylko szatnie (osobno damską i męską) z zamykanymi szafkami, ale również prysznice, suszarki do włosów, ręczniki kąpielowe, lub mniejsze do wykorzystania na siłowni, szlafroki oraz inne artykuły higieniczne pierwszej potrzeby. Wszystko, co jest potrzebne, aby wpaść do nas rano, a potem spokojnie pojechać do pracy, lub odświeżyć się przed wieczornym spotkaniem. A jeśli macie dłuższą chwilę na odpoczynek to możecie również skorzystać z sauny suchej z wiadrem bosmańskim wypełnionym lodowatą wodą.

Karnety są rozliczane w okres miesięcznych. Niestety nie ma możliwości przeniesienia niewykorzystanych wejść na kolejny okres rozliczeniowy.

Oczywiście, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Klubu, do sprawdzenia zajęć. Każdy nowy klient może wejść jednorazowo na zajęcia grupowe i sprawdzić jak są prowadzone, jak wyglądają szatnie i jaki standard usługi zapewniamy. Prosimy jedynie o zarejestrowanie się w systemie.

Karnety można zawiesić na okres nie dłuższy niż 14 dni, jeśli obejmują okres dłuższy niż miesiąc. Przewidujemy następujące możliwości zawieszenia:

karnety 3 miesięczne można zawiesić 2 razy (za każdym razem maksymalnie na 14 dni)

karnety 6 miesięczne można zawiesić 4 razy  (za każdym razem maksymalnie na 14 dni)

karnety 12 miesięczne można zawiesić 6 razy (za każdym razem maksymalnie na 14 dni)

Bardzo się cieszymy, jeśli nasi Klubowicze polecają nas swoim znajomym i mamy możliwość pokazania im naszych możliwości. Na zaproszenie Klubowicza można wejść jednorazowo do klubu na siłownię i na zajęcia grupowe. Wystarczy gdy Klubowicz poprosi na recepcji o karnet zaproszenia, wypisze go i podaruje znajomemu. Może również oczywiście przyjść wspólnie ze znajomym i wprowadzić go osobiście do Klubu.